KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6481221

nr 648 1221

Akvarell

signerad I, Jurena-97, interiör med kvinna och papegoja, 22x33

Utrop:

100 kr

Såld:

900 kr

måndag 19 juli 2010
kl 18:08:01